Aby poprawnie wyświetlić stronę, zezwól na zablokowaną zawartość

 
O Firmie
image

     Firma powstała w 1984 roku. W początkowej fazie rozwoju działalność skupiała się na handlu materiałami instalacyjnymi. Wraz z upływem czasu asortyment był sukcesywnie poszerzany o kolejne dziedziny, w których to przeważały materiały budowlane oraz chemia budowlana. W wyniku poszerzania oferty, jesteśmy dziś w stanie zaspokoić potrzeby Klienta na każdym etapie budowy i remontu domu.

     Długoletnia współpraca ze sprawdzonymi oraz rzetelnymi dostawcami i producentami, gwarantują nam zarówno niskie ceny, jak i wysoką jakość oferowanych produktów. Doświadczona kadra zapewnia z kolei fachową pomoc i dobór towaru adekwatną do wymogów Klienta. Powyższe atuty powodują, iż zaufała nam już spora grupa firm i osób prywatnych.

     Rozwój Firmy w 1999 roku zaowocował powstaniem w centrum Rakszawy samoobsługowego marketu spożywczo - przemysłowego o powierzchni około 250 m2. Dwa lata później został otworzony sklep ogrodniczy o podobnej powierzchni handlowej. Wszystkie wymienione sklepy działają pod wspólnym szyldem - Instalex II.

image

     W chwili obecnej Firma zatrudnia ponad 20 osób. Ciągły rozwój pozwala na stwierdzenie, iż ilość pracowników będzie wzrastać.
     Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, byliśmy w stanie sponsorować do tej pory między innymi: Szkoły z obrębu Gminy, szeroko pojętą Kulturę, Ochotniczą Straż Pożarną a także różnorodne akcje o charakterze sportowym i charytatywnym.